Ognisty Ratownik – Gorąca Krew

W dniu 31 marca bieżącego roku delegacja Ochotniczej Straży Pożarnej Gdańsk – Sobieszewo w składzie Prezes Zarządu OSP dh Adam Kaczmarek oraz Naczelnik OSP dh Daniel Wolecki wzięli udział w podsumowaniu X Edycji programu „Ognisty Ratownik – Gorące Krew”. W jubileuszowej edycji wzięło udział wiele jednostek ochrony przeciwpożarowej, począwszy od Komend Państwowej Straży Pożarnej z całego województwa, kończąc zaś na pomorskich Ochotniczych Strażach Pożarnych.

Dziesiąta edycja obfitowała w wiele zaskakujących informacji. Wszystkim strażakom biorących udział w 2015 roku w Ognistym Ratowniku udało się w sumie oddać ponad 300 litrów krwi. Od samego początku, a więc od 2005 roku we wszystkich edycjach udało się oddać 3 000 litrów W 2015 roku dzięki bezinteresownej hojności naszych członków udało się oddać 12 700 mililitrów (12,7 litra) krwi. Główny i największy udział w powyższym wyniki miał Sekretarz Komisji Rewizyjnej OSP dh Arkadiusz Kuźmiński, który oddał 2,7 litra krwi. Szczególne podziękowania należą się również dh Bolesławowi Kaczmarkowi, który w 2015 roku oddał 2,25 litra krwi.

Wszystkim członkom włączających się czynnie w akcję krwiodawstwa w Naszej jednostce serdecznie dziękujemy!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.