Zebranie Klubu HDK przy KM PSP w Gdańsku

W dniu 2 marca 2011 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku przy ul.Beniowskiego odbyło się spotkanie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy KM PSP w Gdańsku
Punktualnie o 10:00 w nowo wyremontowanej Sali Konferencyjnej Prezes Klubu mł. kpt. Sylwester Kochanowicz przywitał wszystkich zebranych członków i gości na czele z Komendantem Miejskim PSP w Gdańsku st. bryg. Wojciechem Prusakiem.
Zebranie rozpoczęło się od podsumowania mijającego roku. Klub może poszczycić się oddaniem ponad 20 litrów krwi i jej składników.
Komendant Miejski PSP podziękował krwiodawcom za bezinteresowną pomoc jaką udzielają bezinteresownie innym. Pokazują, że strażacy mogą ratować ludzi również w taki sposób – nie tylko w czasie udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych.
Po tych jakże ważnych słowach, dla wszystkich zebranych osób Prezes Klubu wraz z Komendantem Miejskim PSP przystąpili do wręczenia podziękowań i odznaczeń zasłużonym krwiodawcom.
Jedno z podziękowań otrzymał członek naszej OSP dh Bolesław Kaczmarek, który jest prawdziwym czempionem wśród honorowych dawców krwi klubu.
Nasz dh Bolesław otrzymał największą pamiątkową statuetkę spośród wszystkich rozdanych w tym dniu.
Spotkanie zakończone zostało wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.